Webinar „Jak zapewnić sprawna infrastrukturę sieci internet w szkole? Wyzwania i rozwiązania”

17.02.2022
Webinar „Jak zapewnić sprawna infrastrukturę sieci internet w szkole? Wyzwania i rozwiązania”

Szkolna sieć komputerowa – jak powinna wyglądać bezpieczna, wydajna i niezawodna?

Podczas webinaru rozmawialiśmy o najczęściej pojawiających się problemach, pytaniach przy projektowaniu i wykonywaniu ww. sieci oraz na nie odpowiemy.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania webinaru informacyjnego na temat sprawnej infrastruktury sieci internetu w szkole! Spotkanie odbyło się 17 lutego 2022 roku o godzinie 18:00.

https://www.youtube.com/watch?v=SZzw8nZsSF4

Gościem spotkania był Artur Rudnicki - wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Artur Rudnicki to nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, od 2003 roku zastępca dyrektora. Jest organizatorem cyklu ogólnopolskich konferencji dla dyrektorów szkół i nauczycieli na temat: „Nowoczesne technologie IT w cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Od 2005 roku szkolny lider w programie Microsoft dla Edukacji, gdzie szkoła uzyskała tytuł Microsoft Showcase School (szkoła została włączona do grona najbardziej innowacyjnych szkół z całego świata). Zdobył tytuł Microsoft Innovative Expert Educator Fellow oraz Master Trainer.

Pełni rolę egzaminatora egzaminu maturalnego z informatyki oraz egzaminu w zawodzie technik informatyk. Od czterech lat jest powoływany jako przewodniczący zespołu egzaminatorów przez OKE Warszawa do prac komisji, która sprawdza praktyczny egzamin w zawodzie technik informatyk. Jest autorem komentarzy do rozwiązań publikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w zawodzie technik informatyk. Posiada tytuł MCP (Microsoft Certified Specialist), MOS (Microsoft Office Specialist) oraz MCE (Microsoft Certified Educator). Pracuje i rozwija serwerowe rozwiązanie dla szkół, tzw. Cloud Collection.

Najbliższe wydarzenia

19.04.2024 | Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Konferencja "STEAM w PRZEDSZKOLU"

Zobacz więcej >
07.02.2024 | Kowno, Litwa

EdTech Week na Litwie

Zobacz więcej >
22.01.2024 | Londyn, Wielka Brytania

Bett London

Zobacz więcej >
09.12.2023 | Warszawa

II Warszawski neoHackaton

Zobacz więcej >
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4