Weź udział w hackathonie „techgeneration”!

Weź udział w hackathonie „techgeneration”!

Jako partner technologiczny zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz liceów i techników do udziału w Hackathonie organizowanym przez Szkołę ŻAGLE we współpracy z Politechniką Warszawską

Więcej informacji o wydarzeniu - techgeneration | Warszawski Hackathon_2.3

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Dla zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody!

NA CZYM POLEGA HACKATHON?

Zadaniem będzie przygotowanie projektu w oparciu o platformę Arduino, odpowiadającego na temat tegorocznej edycji: „ZŁODZIEJE CZASU”, a następnie zaprezentowanie jury w ciągu 10 min przygotowanego projektu.

  • Kiedy? sobota4 marca 2023
  • Dla kogo? uczniowie klas 8 oraz szkół ponadpodstawowych (Techników i Liceów)
  • Gdzie? Politechnika Warszawska
  • Zespół: 2-4 osób

Co należy przygotować w trakcie wydarzenia?

  • projekt na udostępnionej przez organizatorów platformie ARDUINO
  • prezentację/opis w jaki sposób można wykorzystać projekt
  • Projekt ARDUINO będzie pełnił funkcję pomocniczą w wizualizacji proponowanego przez zespół pomysłu. Jury oceni krótką prezentację pod kątem najciekawszego pomysłu: unikalność, użyteczność, potencjał społeczny.

REGULAMIN - techgeneration.pl/PDF/Regulamin-konkursu-Hackathon_4.03.2023.pdf

ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW - techgeneration | Warszawski Hackathon_2.3

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4