EI System

EI System
Jesteśmy wydawnictwem oświatowym istniejącym na polskim rynku edukacyjnym od 12 lat. Kompleksowo wspieramy terapię wszystkich uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, tworząc multimedialne pomoce dydaktyczne serii EDUTERAPEUTICA. Jesteśmy również producentami drukarek 3D marki Banach, które zostały przygotowane z myślą o polskich szkołach. Stworzyliśmy dla szkół EkoSystem Banach 3D, w skład którego wchodzi wsparcie dydaktyczne, pomoc techniczna i formalna przez okres 5 lat.EkoSystemy Banach 3D to praktyczne zastosowanie druku 3D w 12 różnorodnych szkolnych obszarach.

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4