CyberSkiller

Platforma CyberSkiller jest to platforma online do zdalnego nauczania przedmiotów informatycznych w ramach wirtualnych laboratoriów udostępnionych w chmurze. Platforma składa się z: - setek gotowych, praktycznych zajęć w chmurze dostępnych w sposób online; - aktualne moduły przedmiotowe: cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, programowanie; - dostęp do platformy edukacyjnej podczas zajęć oraz w dowolnym czasie w domu; - nauczanie oparte o system grywalizacji; - indywidualne laboratorium dla każdego ucznia / studenta; - pomoce dydaktyczne w formie materiałów video oraz pdf; - mechanizm automatycznego sprawdzania wykonanych zadań; - praktyczne oraz automatyczne metody sprawdzenia realizacji efektów kształceni; - stabilność infrastruktury dzięki przeniesieniu jej do chmury obliczeniowej; - indywidualizacja procesu nauczania dzięki materiałom video prezentującym sposób rozwiązania zadań; - dla szkoły podstawowej oraz średniej zadania zgodne z podstawą programową.

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4