Aktin sp. z o.o.

Aktin sp. z o.o.
Aktin jest firmą rodzinną, która od 25 lat tworzy szkołę przyszłości. Nasze pracownie przedmiotowe oraz laboratoria językowe, z meblami wyciętymi w kształcie piły, to interesujący design, ergonomia i komfort nauki. Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii edukacyjnych dla szkół. Jesteśmy generalnym dystrybutorem systemu ClassVR w Polsce. Zmieniamy szkołę tak, aby była nowoczesna i inspirująca.

Aktualności

28 lutego 2023
Jako partner technologiczny zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz liceów i techników do udziału w Hackathonie organizowanym przez Szkołę ŻAGLE we współpracy z Politechniką Warszawską
Zobacz więcej >
2 stycznia 2023
Zachęcamy do przeczytania raportu z badania ankietowego pt. "Diagnoza Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych" w szkołach podstawowych, zrealizowanego przez Fundację EdTech Poland w dniach 1-12 grudnia 2022.
Zobacz więcej >
12 grudnia 2022
W imieniu Instytutu Spraw Publicznych serdecznie zapraszamy zapoznania się z wynikami III edycji konkursu na najlepsze praktyki związane z wykorzystywaniem technologii w edukacji.
Zobacz więcej >
5 grudnia 2022
Matthew Rybinski's guest was Agata Wilas, CEO at WhyBlueSky.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4