Zaproszenie do Programu ”INNOWACYJNA SZKOŁA Google”

Zaproszenie do Programu ”INNOWACYJNA SZKOŁA Google”

Zapraszamy do udziału w Programie “INNOWACYJNA SZKOŁA Google”. Jako jedna z największych inicjatyw Google dla Edukacji w Polsce, Program ma charakter ogólnokrajowy i jest w pełni bezpłatny.

Program jest w 100% finansowany przez Google dla Edukacji, dlatego zachęcamy do szybkiego przesłania swojego zgłoszenia.

Data zamknięcia zapisów: 31 maj 2023

* kolejność zgłoszeń określi termin przystąpienia do realizacji Programu

Aby wyrazić chęć przystąpienia do Programu zapraszamy do wypełnienia krótkiego FORMULARZA (czas: 2-3 min).

Założenia Programu:

Program Cyfrowej Transformacji Edukacji to jeden ze strategicznych priorytetów Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach planów, program zakłada zakup urządzeń dla szkół oraz zwiększenie kompetencji cyfrowych nauczycielek i nauczycieli. To unikalna szansa, aby zmienić polską szkołę i przenieść nasz system edukacji na wyższy poziom, co pozwoli umieścić Polskę wśród wiodących gospodarek na świecie. Aby tak się stało, musimy odpowiednio przygotować nasze szkoły, wykorzystując najbardziej innowacyjne i sprawdzone metody transformacji.

Google jako lider technologiczny jest naturalnym partnerem dla polskich szkół. Opierając się na najlepszych praktykach i doświadczeniach wdrożonych w wielu krajach, pragniemy zaproponować przeprowadzenie kompleksowego projektu cyfryzacji Twojej szkoły. 

Transformacja cyfrowa to nie tylko wdrożenie technologii. 

To wspólna droga w procesie cyfrowej zmiany.

Dołącz do Google for Education!

#TworzyMyJakośćEdukacji

“INNOWACYJNA SZKOŁA Google to Program, który udoskonali metodykę i uzupełni dotychczasowy ekosystem szkolny o innowacyjne narzędzia sprawdzone na całym świecie! 

Program dedykujemy:

 1. Kadrze nauczycielskiej
 2. Administratorom IT
 3. Kadrze zarządzającej placówkami oświatowymi
 4. Uczniom
 5. Opiekunom i rodzicom uczniów

Realizacja Programu:

 1. Wdrożenie i konfiguracja bezpłatnej platformy Google Workspace for Education wraz z rejestracją wszystkich użytkowników
 2. Objęcie stałą opieką i wsparciem w zakresie pomocy technicznej dotyczącej korzystania z platformy przez autoryzowanego Partnera Google dla Edukacji
 3. Przeszkolenie Administratorów IT szkół z obsługi i zarządzania platformą Google Workspace for Education “Panel Administratora”
 4. Szkolenie dla kadry zarządzającej z wykorzystania narzędzi oraz technologii Google dla Edukacji jako kompletnego ekosystemu do łatwiejszego, bardziej efektywnego i oszczędnego zarządzania szkolną instytucją oświatową 
 5. Szkolenie dla kadry dydaktycznej w zakresie wykorzystania nowych technologii w edukacji - przygotowanie zainteresowanych do egzaminu na Certyfikowanego Nauczyciela Google (na trzech poziomach: L1, L2 i Trener) 
 6. Dostęp do wsparcia i ekspertyz najlepszych certyfikowanych nauczycieli Google w Polsce (GEG Poland) i na Świecie
 7. Bezpłatny dostęp do szkoleń prowadzonych przez firmę Google dla Edukacji i edukatorów GEG Poland

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4