Monitor interaktywny w klasie – najważniejsze funkcje na przykładzie lekcji praktycznej

23.04.2021
|
http://live.promethean.edu.pl/
Monitor interaktywny w klasie –  najważniejsze funkcje na przykładzie lekcji praktycznej

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych na warsztaty online organizowane przez Promethean oraz fundację EdTech Poland.

Kiedy - 23 kwietnia
Gdzie - live.promethean.edu.pl

Prelegenci:
Rafał Lew-Starowicz, wiceprezes fundacji EdTech Poland oraz Marek Wąsowski, Kuratorium Oświaty w Opolu.

Szkolenie, prowadzone przez Ambasadorów Promethean w Polce, odbędzie się w trzech blokach (każdy blok trwa 1 godzinę) dedykowanych nauczycielom:

  • GRUPA 1, godz. 09:00 - technika i szkoły branżowe
  • GRUPA 2, godz. 11:00 - licea ogólnokształcące
  • GRUPA 3, godz. 13:00 - szkoły podstawowe z uwzględnieniem kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
Ambasadorzy Promethean w Polsce:

Karolina Antkowiak - Lider Projektu „Ambasadorzy Promethean w Polsce” - Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze na Wydziale Matematyki. Nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum o profilu informatycznym, matematyki i fizyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli. Autorka artykułów, testerka sprzętu i oprogramowania, szkoleniowiec i trener. Od września 2017 roku posiadająca tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Członkini grupy SuperBelfrzy RP, posiadająca tytuł OSEHero. Wyróżniona przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce wpisem na listę 100 osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce w 2019 roku. Autorka fanpage i blogu PANI Informatyk oraz „Dotykalscy – monitor w klasie”.

Paweł Krupiński - Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Edukacja Techniczno-Informatyczna. Właściciel oraz Prezes zarządu firmy KNET Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od 2005 roku zajmuje się tworzeniem oraz bezpieczeństwem sieci i systemów komputerowych. Od 5 lat związany z branżą edukacyjną. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz konsultacje dla administratorów szkolnych pracowni komputerowych, nauczycieli oraz kadry kierowniczej, których tematyką jest wykorzystanie nowych technologii w edukacji. Jego misją jest wspieranie nauczycieli w rozwoju kompetencji cyfrowych oraz walka z wykluczeniem cyfrowym.

Beata Morawska - Nauczyciel dyplomowany z dwudziestoletnim stażem zawodowym, pracownik dwóch kołobrzeskich szkół Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza i Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy. Absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie (Ekonomia), Politechniki Poznańskiej (Podstawy przedsiębiorczości z doradztwem zawodowym), Uniwersytetu Gdańskiego (Transport i Logistyka) oraz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (Informatyka). Jest nauczycielem przedmiotów zawodowych logistycznych i transportowych, podstaw przedsiębiorczości, informatyki oraz ekonomicznych w ramach kształcenia w zawodzie technik informatyk. Prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego, jest wychowawcą skupiającym się na wartościach etycznych, zwraca uwagę na kształcenie umiejętności związanych z przedsiębiorczością. W swojej pracy zawodowej łączy zdobytą wiedzę i umiejętności tak aby w przyjazny i efektywny sposób przybliżyć młodzieży mechanizmy rynkowe zarówno w zakresie wykonywanego zawodu jak i realizacji własnej ekspansywności i samorozwoju.

Magdalena Sobczak - Od 13 lat pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz jako logopeda. Swoją wiedzę zdobyła, kończąc trzy kierunki studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nieustannie doskonali swój warsztat i tę radość ze zdobywania wiedzy stara się przekazać swoim podopiecznym. Dzięki dzieciom i pasji do nauczania czerpie ogromną satysfakcję ze swojej pracy. Oprócz zamiłowania do języka jest entuzjastką nowoczesnej edukacji. Prowadzi zajęcia informatyczne z dziećmi w młodszym wieku szkolnym oraz zajęcia z kodowania i programowania.

Najbliższe wydarzenia

19.04.2024 | Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Konferencja "STEAM w PRZEDSZKOLU"

Zobacz więcej >
07.02.2024 | Kowno, Litwa

EdTech Week na Litwie

Zobacz więcej >
22.01.2024 | Londyn, Wielka Brytania

Bett London

Zobacz więcej >
09.12.2023 | Warszawa

II Warszawski neoHackaton

Zobacz więcej >
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4