Ruszamy z nowym projektem EdTech Poland Community!

Ruszamy z nowym projektem EdTech Poland Community!

Od początku czerwca ruszamy z nową inicjatywą. Chcemy stworzyć przestrzeń dla rozwoju młodych przedsiębiorstw. Dzięki naszej społeczności jako członek zdobędziesz wiedzę, kontakty z ekspertami z branży edtech, dostęp do mentorów oraz możliwość uczestniczenia w organizowanych przez nas wydarzeniach.

Naszym celem jest silna branża EdTech w Polsce! Chcemy stworzyć możliwie najlepsze warunki do pracy nad projektami edukacyjnymi w Polsce. Głęboko wierzymy w kooperację i synergię. Dzięki naszej platformie founderzy i osoby pracujący mogą się poznać oraz pozyskać wiedzę od partnerów i mentorów z Polski i ze świata. Kształt naszego community zależy od Was, jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy.

Dołącz do społeczności EdTech Poland Community, abyśmy razem mogli stworzyć najlepsze warunki do pracy nad projektami edukacyjnymi! 💪🔥

Aktualności

13 stycznia 2023
Zobacz więcej >
2 stycznia 2023
Zachęcamy do przeczytania raportu z badania ankietowego pt. "Diagnoza Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych" w szkołach podstawowych, zrealizowanego przez Fundację EdTech Poland w dniach 1-12 grudnia 2022.
Zobacz więcej >
15 grudnia 2022
Zobacz więcej >
12 grudnia 2022
W imieniu Instytutu Spraw Publicznych serdecznie zapraszamy zapoznania się z wynikami III edycji konkursu na najlepsze praktyki związane z wykorzystywaniem technologii w edukacji.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4