Skriware

Skriware to polska firma będąca producentem i dystrybutorem innowacyjnego ekosystemu edukacyjnego pozwalającego na realizację zajęć z różnych przedmiotów dla wszystkich grup wiekowych. Ekosystem ten jest kompleksowym rozwiązaniem dla szkół chcących wdrożyć edukację w duchu STEAM, która wykorzystuje nowoczesne technologie i narzędzia do nauczania poprzez doświadczanie i rozwiązywanie praktycznych problemów. Skriware łączy druk 3D, robotykę, projektowanie oraz bazę materiałów dla nauczycieli, tak aby mogli oni prowadzić lekcje w ciekawy i jednocześnie wygodny dla siebie sposób.

Aktualności

22 czerwca 2022
Welcome to the 8th episode of the EdTech Crowd podcast! The guest of Mateusz Rybiński was Eimantas Bekėža, Founder of Memby.
Zobacz więcej >
22 czerwca 2022
Zapraszamy na 8. odcinek EdTech Crowd! Gościem Mateusza Rybińskiego był Eimantas Bekėža, założyciel platformy Memby.
Zobacz więcej >
30 maja 2022
Zobacz więcej >
30 maja 2022
Od początku czerwca ruszamy z nową inicjatywą. Chcemy stworzyć przestrzeń dla rozwoju młodych przedsiębiorstw. Dzięki naszej społeczności jako członek zdobędziesz wiedzę, kontakty z ekspertami z branży edtech, dostęp do mentorów oraz możliwość uczestniczenia w organizowanych przez nas wydarzeniach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4