Samelane

Samelane.com jest platformą LMS (Learning Management System) przeznaczoną dla średnich i dużych przedsiębiorstw, gdzie duży nacisk w procesie szkolenia pracowników kładziony jest na zarządzanie, monitorowanie i mierzenie efektywności procesów szkoleniowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii e-Learning oraz wplecenie w proces szkolenia, takich technologii jak Rozszerzona Rzeczywistość (Augmented Reality) i Wirtualna Rzeczywistość (Virtual Reality), platforma Samalane.com jest jedynym narzędziem na rynku pozwalającym na tworzenie i zarządzanie szkoleniami zarówno dla pracowników biurowych (e-learning) jak i szkoleniami dla pracowników produkcji/inżynierów pracujących w terenie (AR/VR).

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4