Samelane

Samelane.com jest platformą LMS (Learning Management System) przeznaczoną dla średnich i dużych przedsiębiorstw, gdzie duży nacisk w procesie szkolenia pracowników kładziony jest na zarządzanie, monitorowanie i mierzenie efektywności procesów szkoleniowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii e-Learning oraz wplecenie w proces szkolenia, takich technologii jak Rozszerzona Rzeczywistość (Augmented Reality) i Wirtualna Rzeczywistość (Virtual Reality), platforma Samalane.com jest jedynym narzędziem na rynku pozwalającym na tworzenie i zarządzanie szkoleniami zarówno dla pracowników biurowych (e-learning) jak i szkoleniami dla pracowników produkcji/inżynierów pracujących w terenie (AR/VR).

Aktualności

22 czerwca 2022
Welcome to the 8th episode of the EdTech Crowd podcast! The guest of Mateusz Rybiński was Eimantas Bekėža, Founder of Memby.
Zobacz więcej >
22 czerwca 2022
Zapraszamy na 8. odcinek EdTech Crowd! Gościem Mateusza Rybińskiego był Eimantas Bekėža, założyciel platformy Memby.
Zobacz więcej >
30 maja 2022
Zobacz więcej >
30 maja 2022
Od początku czerwca ruszamy z nową inicjatywą. Chcemy stworzyć przestrzeń dla rozwoju młodych przedsiębiorstw. Dzięki naszej społeczności jako członek zdobędziesz wiedzę, kontakty z ekspertami z branży edtech, dostęp do mentorów oraz możliwość uczestniczenia w organizowanych przez nas wydarzeniach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4