Remi

Remi

Polska firma z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Tworzymy materiały, pomoce dydaktyczne i projekty do przeprowadzania zajęć w oparciu o nowy nurt nauczania STEAM w szkole i przedszkolu. Pracujemy z nauczycielami stosującymi technologie IT w codziennym nauczaniu. Jesteśmy producentem i pomysłodawcą klocków KORBO opartych na kole zębatym, które reprezentowały polski pawilon na EXPO 2020 DUBAI. Wyposażamy i szkolimy placówki oświatowe wprowadzając nowe technologie m.in. wirtualną rzeczywistość eduVR z interaktywnymi modułami lekcji dla szkół średnich, zaawansowany druk 3d czy coboty.

Aktualności

13 stycznia 2023
Zobacz więcej >
2 stycznia 2023
Zachęcamy do przeczytania raportu z badania ankietowego pt. "Diagnoza Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych" w szkołach podstawowych, zrealizowanego przez Fundację EdTech Poland w dniach 1-12 grudnia 2022.
Zobacz więcej >
15 grudnia 2022
Zobacz więcej >
12 grudnia 2022
W imieniu Instytutu Spraw Publicznych serdecznie zapraszamy zapoznania się z wynikami III edycji konkursu na najlepsze praktyki związane z wykorzystywaniem technologii w edukacji.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4