Remi

Remi

Polska firma z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Tworzymy materiały, pomoce dydaktyczne i projekty do przeprowadzania zajęć w oparciu o nowy nurt nauczania STEAM w szkole i przedszkolu. Pracujemy z nauczycielami stosującymi technologie IT w codziennym nauczaniu. Jesteśmy producentem i pomysłodawcą klocków KORBO opartych na kole zębatym, które reprezentowały polski pawilon na EXPO 2020 DUBAI. Wyposażamy i szkolimy placówki oświatowe wprowadzając nowe technologie m.in. wirtualną rzeczywistość eduVR z interaktywnymi modułami lekcji dla szkół średnich, zaawansowany druk 3d czy coboty.

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4