Prodata sp. z o.o.

Prodata sp. z o.o.
Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dystrybutorem terminali komputerowych wiodącej marki vCloudPoint. Z powodzeniem wykorzystujemy je do budowy szkolnych pracowni przedmiotowych – informatycznych, językowych, przyrodniczych, projektowych – oraz stanowisk pracy w urzędach i firmach. https://vcloudpoint.pl Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem modułowych zestawów do nauki robotyki i programowania - MODI. Produkty te pomagają uczniom przyswoić kluczowe pojęcia z zakresu informatyki, zamieniając naukę programowania we wciągającą zabawę. MODI wpisuje się w program nauczania STEAM. https://modi.edu.pl Prowadzimy dystrybucję rozwiązań interaktywnych marki Promethean. Oferujemy ekrany interaktywne ActivPanel, system mocowań, system nagłośnienia, zestawy do nauki zdalnej, komputery OPS ActivConnect oraz oprogramowanie edukacyjne do prowadzenia lekcji. Oferujemy sprzęt IT (m.in. notebooki, komputery, serwery, urządzenia AiO) największych światowych producentów. Ponadto stworzyliśmy własną markę serwerów, komputerów i stacji roboczych dla naszych partnerów oraz klientów. Jesteśmy specjalistami w zakresie projektowania i wdrażania bezpiecznych sieci przewodowych i bezprzewodowych.

Aktualności

28 lutego 2023
Jako partner technologiczny zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz liceów i techników do udziału w Hackathonie organizowanym przez Szkołę ŻAGLE we współpracy z Politechniką Warszawską
Zobacz więcej >
2 stycznia 2023
Zachęcamy do przeczytania raportu z badania ankietowego pt. "Diagnoza Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych" w szkołach podstawowych, zrealizowanego przez Fundację EdTech Poland w dniach 1-12 grudnia 2022.
Zobacz więcej >
12 grudnia 2022
W imieniu Instytutu Spraw Publicznych serdecznie zapraszamy zapoznania się z wynikami III edycji konkursu na najlepsze praktyki związane z wykorzystywaniem technologii w edukacji.
Zobacz więcej >
5 grudnia 2022
Matthew Rybinski's guest was Agata Wilas, CEO at WhyBlueSky.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4