Prodata sp. z o.o.

Prodata sp. z o.o.
Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dystrybutorem terminali komputerowych wiodącej marki vCloudPoint. Z powodzeniem wykorzystujemy je do budowy szkolnych pracowni przedmiotowych – informatycznych, językowych, przyrodniczych, projektowych – oraz stanowisk pracy w urzędach i firmach. https://vcloudpoint.pl Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem modułowych zestawów do nauki robotyki i programowania - MODI. Produkty te pomagają uczniom przyswoić kluczowe pojęcia z zakresu informatyki, zamieniając naukę programowania we wciągającą zabawę. MODI wpisuje się w program nauczania STEAM. https://modi.edu.pl Prowadzimy dystrybucję rozwiązań interaktywnych marki Promethean. Oferujemy ekrany interaktywne ActivPanel, system mocowań, system nagłośnienia, zestawy do nauki zdalnej, komputery OPS ActivConnect oraz oprogramowanie edukacyjne do prowadzenia lekcji. Oferujemy sprzęt IT (m.in. notebooki, komputery, serwery, urządzenia AiO) największych światowych producentów. Ponadto stworzyliśmy własną markę serwerów, komputerów i stacji roboczych dla naszych partnerów oraz klientów. Jesteśmy specjalistami w zakresie projektowania i wdrażania bezpiecznych sieci przewodowych i bezprzewodowych.

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4