Knoocker

Knoocker
Knoocker jest technologiczną firmą z Poznania projektującą i wdrażającą nowatorskie interaktywne rozwiązania edukacyjne. Założona w 2014 roku, już rok później wypuściła na rynek Knoocker Classic - interaktywną ściankę edukacyjną, co zapoczątkowało wieloletnią współpracę z Moje Bambino, polskim liderem w dostarczaniu pomocy edukacyjnych do szkół i przedszkoli. W 2021 roku powstał Knoocker Box, multimedialna platforma oraz dedykowane na nią rozwiązanie edukacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym - Edukacyjny Wszechświat, składający się z 11 planet wspierających wybrane obszary rozwoju. Wykorzystuje miks technologii, by rozwijać w dzieciach kompetencje przyszłości (m.in nauka kodowania i programowania, myślenie analityczne i krytyczne). Od początku 2023 roku promuje swoje rozwiązania pod marką Knowla.

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4