Eduexpert sp. z o.o.

W Eduexpert tworzymy z myślą o dzieciach i nauczycielach. Wspieramy firmy, placówki edukacyjne i samorządy. Doradzamy, edukujemy, szkolimy i pomagamy okiełznać nowe technologie. Stworzymy produkt edukacyjny skrojony na miarę Twoich potrzeb. Pracujemy w języku polskim, angielskim i niemieckim. Nasz sztandarowy, multimedialny produkt "Matematyka bez reszty" został nominowany do prestiżowej nagrody "The London Book Fair Excellence Awards 2017" przyznawanej za wybitne osiągnięcia wydawnicze.

Aktualności

21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
16 maja 2023
Zapraszamy do udziału w Programie “INNOWACYJNA SZKOŁA Google”. Jako jedna z największych inicjatyw Google dla Edukacji w Polsce, Program ma charakter ogólnokrajowy i jest w pełni bezpłatny. Program jest w 100% finansowany przez Google dla Edukacji, dlatego zachęcam do szybkiego przesłania swojego zgłoszenia.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4