Diagmatic

Diagmatic
Jesteśmy wydawcą specjalizującym się w opracowywaniu narzędzi diagnostycznych dla psychologów i pedagogów. Wykorzystujemy zaawansowane techniki analizy (IRT), które umożliwiają precyzyjną diagnozę przy niskim obciążeniu testem osoby badanej. Nasze narzędzia przeznaczone są dla specjalistów szkolnych i spełniają funkcję całościowego programu wspierania zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, pomagając wzmocnić ich motywację i zasoby w całym środowisku szkolnym. Obecnie w ofercie posiadamy testy pozwalające na badanie dzieci i młodzieży w zakresie deficytów (czynników ryzyka) oraz zasobów (czynników chroniących) w funkcjonowaniu indywidualnym i realizowanych rolach społecznych (dziecka, ucznia, rówieśnika), a także w funkcjonowaniu z nowymi Mediami (uzależnienia, cyberprzemoc), motywacji i przyczyn braku w sferze intelektualno-poznawczej, prospołecznej, relacji oraz aktywności fizycznej.

Aktualności

28 lutego 2023
Jako partner technologiczny zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz liceów i techników do udziału w Hackathonie organizowanym przez Szkołę ŻAGLE we współpracy z Politechniką Warszawską
Zobacz więcej >
2 stycznia 2023
Zachęcamy do przeczytania raportu z badania ankietowego pt. "Diagnoza Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych" w szkołach podstawowych, zrealizowanego przez Fundację EdTech Poland w dniach 1-12 grudnia 2022.
Zobacz więcej >
12 grudnia 2022
W imieniu Instytutu Spraw Publicznych serdecznie zapraszamy zapoznania się z wynikami III edycji konkursu na najlepsze praktyki związane z wykorzystywaniem technologii w edukacji.
Zobacz więcej >
5 grudnia 2022
Matthew Rybinski's guest was Agata Wilas, CEO at WhyBlueSky.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4