Diagmatic

Diagmatic
Jesteśmy wydawcą specjalizującym się w opracowywaniu narzędzi diagnostycznych dla psychologów i pedagogów. Wykorzystujemy zaawansowane techniki analizy (IRT), które umożliwiają precyzyjną diagnozę przy niskim obciążeniu testem osoby badanej. Nasze narzędzia przeznaczone są dla specjalistów szkolnych i spełniają funkcję całościowego programu wspierania zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, pomagając wzmocnić ich motywację i zasoby w całym środowisku szkolnym. Obecnie w ofercie posiadamy testy pozwalające na badanie dzieci i młodzieży w zakresie deficytów (czynników ryzyka) oraz zasobów (czynników chroniących) w funkcjonowaniu indywidualnym i realizowanych rolach społecznych (dziecka, ucznia, rówieśnika), a także w funkcjonowaniu z nowymi Mediami (uzależnienia, cyberprzemoc), motywacji i przyczyn braku w sferze intelektualno-poznawczej, prospołecznej, relacji oraz aktywności fizycznej.

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4