Akcelerator European Digital Education Hub

Akcelerator European Digital Education Hub

Digital Education Hub Komisji Europejskiej poszukuje innowacji edukacyjnych do wprowadzenia w całej Europie. Jeśli chcesz wprowadzić prototyp lub rozwiązanie z zakresu edukacji cyfrowej do Europy, sprawdzić je w różnych kontekstach edukacyjnych i ostatecznie rozwinąć swoją innowację, zapraszamy do udziału w projekcie Accelerator Programme Digital Education Hub Komisji Europejskiej. 

Program pomaga sektorom edukacji i szkoleń w podjęciu znaczących kroków w rozwoju edukacji cyfrowej poprzez przyspieszenie ręcznie wybranego wyboru innowacyjnych prototypów. Celem końcowym jest wspieranie rozwoju innowacyjnych i unikalnych najlepszych praktyk, które wniosą wartość dodaną do edukacji i szkoleń.
 

W ramach 6-miesięcznego programu akceleracyjnego skorzystasz z:

  • Szkolenia i mentoringu skoncentrowanego na rozwoju edukacyjnym i biznesowym oraz wzroście
  • Testowania swojego prototypu w innowacyjnym laboratorium edukacyjnym lub w warunkach rzeczywistych
  • Wzajemnego uczenia się, budowania społeczności, uczenia się przedsiębiorczości
  • Prezentacji na poziomie ogólnoeuropejskim

Jesteś zainteresowan_? 

Zgłoś się do Digital Education Accelerator przed 15 maja o godzinie 23:59 CET. Aby złożyć wniosek, należy wykonać dwa kroki:

  • Kliknij tutaj, aby się zarejestrować, następnie przejdź do kanału "Accelerator" - i uzyskaj więcej informacji na temat naboru wniosków. Uwaga, rejestracja w Hubie potrwa kilka dni.
  • Wypełnij ten formularz, aby złożyć wniosek do Digital Education Accelerator.  

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wysłanie wiadomości na adres support-edeh@educraftor.com.

Europejski Hub Edukacji Cyfrowej to inicjatywa Komisji Europejskiej, finansowana z programu Erasmus+ (2021-2027) i prowadzona przez konsorcjum 11 organizacji pod przewodnictwem DAAD, na podstawie umowy o świadczenie usług z Europejską Agencją Wykonawczą ds. Edukacji i Kultury (EACEA).

Aktualności

22 stycznia 2024
Na największych edukacyjnych targach w Europie BETT SHOW, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje aż 9 partnerskich firm Fundacji EdTech Poland! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że ich działania pozna tak liczna grupa uczestników wydarzenia. Poznajcie katalog firm, które pojawią się na tegorocznych targach w Londynie.
Zobacz więcej >
21 września 2023
Zobacz więcej >
13 lipca 2023
Intel oraz Dell Technologies wspierają następne pokolenie innowatorów, którzy dzięki odpowiednim umiejętnościom technicznym i społecznym będą mogli lepiej zrozumieć czym jest sztuczna inteligencja, jak jest zaprojektowana i jaki ma wpływ na społeczeństwo oraz gospodarkę. Zamień tradycyjne zajęcia w zupełnie nowe doświadczenie. Podejmij wyzwanie i zapewnij swoim uczniom wyjątkowe, angażujące i rozwijające możliwości nauki w nowoczesnym środowisku!
Zobacz więcej >
9 czerwca 2023
Google for Education przeprowadził badania, z których wynika, że kompetencje cyfrowe - zarówno nauczycieli, jak i uczniów - uległy znaczącej poprawie w ciągu trwającego 6 miesięcy projektu Albus w polskich szkołach.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4