Akcelerator European Digital Education Hub

Akcelerator European Digital Education Hub

Digital Education Hub Komisji Europejskiej poszukuje innowacji edukacyjnych do wprowadzenia w całej Europie. Jeśli chcesz wprowadzić prototyp lub rozwiązanie z zakresu edukacji cyfrowej do Europy, sprawdzić je w różnych kontekstach edukacyjnych i ostatecznie rozwinąć swoją innowację, zapraszamy do udziału w projekcie Accelerator Programme Digital Education Hub Komisji Europejskiej. 

Program pomaga sektorom edukacji i szkoleń w podjęciu znaczących kroków w rozwoju edukacji cyfrowej poprzez przyspieszenie ręcznie wybranego wyboru innowacyjnych prototypów. Celem końcowym jest wspieranie rozwoju innowacyjnych i unikalnych najlepszych praktyk, które wniosą wartość dodaną do edukacji i szkoleń.
 

W ramach 6-miesięcznego programu akceleracyjnego skorzystasz z:

  • Szkolenia i mentoringu skoncentrowanego na rozwoju edukacyjnym i biznesowym oraz wzroście
  • Testowania swojego prototypu w innowacyjnym laboratorium edukacyjnym lub w warunkach rzeczywistych
  • Wzajemnego uczenia się, budowania społeczności, uczenia się przedsiębiorczości
  • Prezentacji na poziomie ogólnoeuropejskim

Jesteś zainteresowan_? 

Zgłoś się do Digital Education Accelerator przed 15 maja o godzinie 23:59 CET. Aby złożyć wniosek, należy wykonać dwa kroki:

  • Kliknij tutaj, aby się zarejestrować, następnie przejdź do kanału "Accelerator" - i uzyskaj więcej informacji na temat naboru wniosków. Uwaga, rejestracja w Hubie potrwa kilka dni.
  • Wypełnij ten formularz, aby złożyć wniosek do Digital Education Accelerator.  

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wysłanie wiadomości na adres support-edeh@educraftor.com.

Europejski Hub Edukacji Cyfrowej to inicjatywa Komisji Europejskiej, finansowana z programu Erasmus+ (2021-2027) i prowadzona przez konsorcjum 11 organizacji pod przewodnictwem DAAD, na podstawie umowy o świadczenie usług z Europejską Agencją Wykonawczą ds. Edukacji i Kultury (EACEA).

Aktualności

16 maja 2023
Zapraszamy do udziału w Programie “INNOWACYJNA SZKOŁA Google”. Jako jedna z największych inicjatyw Google dla Edukacji w Polsce, Program ma charakter ogólnokrajowy i jest w pełni bezpłatny. Program jest w 100% finansowany przez Google dla Edukacji, dlatego zachęcam do szybkiego przesłania swojego zgłoszenia.
Zobacz więcej >
9 maja 2023
This episode's guest was Justyna Orlowska, Head of Centrum GovTech. Justyna Orłowska as the head of GovTech Poland is responsible for driving digital transformation across the country's public sector. Under Orłowska's leadership, GovTech Poland has launched a number of groundbreaking initiatives also in public education. Her main project Future Labs (Laboratoria Przyszłości) was one of the biggest investments in Polish Education delivered in very fast 1 year period.
Zobacz więcej >
9 maja 2023
Justyna Orłowska jako szefowa GovTech Poland odpowiada za napędzanie cyfrowej transformacji w całym krajowym sektorze publicznym. Pod kierownictwem Orłowskiej GovTech Poland uruchomił szereg przełomowych inicjatyw także w zakresie edukacji publicznej. Jej główny projekt Laboratoria Przyszłości był jedną z największych inwestycji w polską edukację zrealizowaną w bardzo szybkim czasie 1 roku.
Zobacz więcej >
5 maja 2023
W piątek, 21 kwietnia, wiceprezes Fundacji Rafał Lew-Starowicz wziął udział w „Wielkim Finale Zwolnionych z Teorii 2023”. Konkurs „Zwolnieni z Teorii" to jedno z najważniejszych wydarzeń dla uczniów i studentów w Polsce, którzy próbują swoich sił w tworzeniu pierwszych projektów społecznych.
Zobacz więcej >
Więcej aktualności
background image 2

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy
Kontakt >>
background image 4